#1 2012-08-05 15:13:46

 Anulai

Technik

38722696
Skąd: Z Prastarej Puszczy
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 22
Punktów :   
Autor avatara:: avatary.24on.pl
Rasa:: Jednorożec
Motto:: Pożyjemy, zobaczymy.

Ulubiona scena

Jakie są Wasze ulubione sceny z filmu?
Mi się podobają momenty, gdy mustang niesie sopel lodu, biegnie z orłem i skacze przez przepaść w wąwozie.


Podobno dla chcącego nie ma nic trudnego. To co dopiero, gdy ktoś bardzo chce...

Offline

 

#2 2012-08-05 16:32:40

Shantee

Administrator Główny            Królowa i Pani Dnia

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 37
Punktów :   
Autor avatara:: Hasbro
Rasa:: Alicorn
Motto:: Miej odwagę zaufać sobie.

Re: Ulubiona scena

A mój ulubiony Moment to ten, kiedy jest piosenka ten szum to wiatr, narodziny Mustanga, Rosa uczy Mustanga żyć w świecie ludzi i jak wracają do stada   


Goście, Przyjaźń jest potężna ponad wszystko.
Każdy ma swoje szczęście. Jak nie teraz, to kiedyś.

Offline

 

#3 2012-09-18 09:43:34

Kini Bel

Nowy koń

Zarejestrowany: 2012-09-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ulubiona scena

Mnie się podoba, jak ciągną go do armi i wtedy jest piosenka ,,Nie poddam się'' czy jakoś tak,. Następna to ta, kiedy Wartki Potok wypuszcza mustangana wolność po tym, jak chciał go przerobić na konia wierzchowego, wtedy w tle jest wersja instrumentalna Bryan'a Adams'a. No i jeszcze, jak Spirit jedzie w wagonach pociągu, żeby ciągnąć lokomotywę i wtedy piosenka ,,Dla mnie proszę graj'' i momenty, kiedy w brawurowy sposób rozwala lokomotywę i uwalnia zaprzęgnięte do niej konie. Wtedy wybucha pożar, Wartki potog go ratuje i następnego dnia bawią się. Później goni ich ta grupa żołnierzy, no i Spirit skacze przez wąwóz.

Ostatnio edytowany przez Kini Bel (2012-09-18 09:43:48)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk.pun.pl www.tzzcz.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.wicie.pun.pl www.lrrp.pun.pl